
22 Лют, 13:55
177
Інститут Амосова виробить комплексний сучасний підхід в профілактиці серцево-судинних захворювань для мешканців Київщини
Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова уклав тристоронній Договір спільно з Департаментом охорони здоров’я та Київською обласною державною адміністрацією, щоб виробити комплексний сучасний підхід в профілактиці серцево-судинних захворювань. Про це повідомили в Інституті Амосова.
Зазначається, що серцево-судинні захворювання зросли серед мешканців Київщини протягом минулого року. Фахівці Інституту Амосова у 2023 році виконали 10214 операцій та інтервенцій, з них 872 – на виїзді. У 9 громадах Київської області протягом 2022-2023 роках було обстежено 1561 особу
«З початку повномасштабного вторгнення активно працюємо з територіальними громадами Київської області, щоб врятувати ще більше сердець українців. Усіма силами наближали спеціалізовану допомогу постраждалим від окупації громад. Докладаємо усіх зусиль, щоб зменшити показники вперше виявлених ССЗ серед населення», — розповів директор ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» Василь Лазоришинець.
В межах Договору передбачено надання спеціалізованої медичної допомоги мешканцям області за рахунок коштів держбюджету та проведення комунікаційних заходів з метою зниження рівня серцево-судинних захворювань на території Київської області.
Мешканці Київщини матимуть змогу отримати:
- профільні консультації;
- планову високоспеціалізовану кардіохірургічну допомогу;
- екстрену та невідкладну кардіохірургічну допомогу дітям (в тому числі дітям із вродженими вадами серця та магістральних судин);
- екстрену медичну допомогу в умовах стаціонару в випадках обумовлених критичними вадами серця;
- надання медичної допомоги вагітним жінкам з кардіальною патологією;
- проведення для медичних працівників всіх рівнів профільних курсів підвищення кваліфікації та стажування;
- виїзні консультації фахівців Інституту на базі закладів охорони здоров’я області;
- розвиток галузевої телемедицини;
- проведення спільних публічних заходів та інформаційних кампаній із профілактики серцево-судинних захворювань.
Крім того, важливим пунктом Меморандуму стала домовленість про першочергову увагу хірургів Інституту до бійців бригад – 72-ї та 114-ї.
«Цим хлопцям ми завдячуємо нашими життями сьогодні. Продовжуємо розширювати кордони для покращення життя кожного мешканця області. Також у планах – надання такої допомоги в сусідніх областях України», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: Поліцейські Києва вшанували памʼять загиблого Героя
Фото: з відкритих джерел
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.
Поділитися новиною: