
10 Гру, 18:13
531
Між зачиненими станціями метро «Деміївська» – «Либідська» розглядають можливість запуску «човникового руху»
У Києві закрили рух між станціями метро «Деміївська» – «Либідська». Фахівці опрацьовують питання покращення сполучення, зокрема можливість запуску «човникового руху» між зачиненими станціями. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».
«Питання безпеки пасажирів – у пріоритеті для нашого підприємства. Оперативне закриття ділянки «Деміївська» – «Либідська» було вимушеним кроком, оскільки після вчорашнього ранкового обстеження в п’ятницю було виявлено нову тріщину, що може загрожувати перевезенню пасажирів. Подальший рух поїздів міг призвести до непередбачуваних наслідків. Наразі компетентні фахівці з’ясовують причини», – зауважив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.
Начальник «Київського метрополітену» також додав, що фахівці опрацьовують питання покращення сполучення, зокрема можливість запуску «човникового руху» між зачиненими станціями. Для цього необхідно провести розрахунки та безпосередньо перевірити ефективність такого сполучення.
Головний інженер КП «Київський метрополітен» Віктор Вигівський зазначив, що ситуація на інших перегонах контрольована. Так, на деяких є піщані ґрунти і поверхневі води. Він наголосив, що фахівці підприємства розуміють, як з цими ділянками працювати, і найголовніше, там відсутня раптовість подібних ситуацій до станції «Деміївська». Бо є певний дебіт води, про який спеціалістам відомо, і відповідно до сезону він збільшується або зменшується, і відповідальні фахівці працюють із цими умовами та ведуть постійний нагляд.
Віктор Вигівський також додав, що питання гідроізоляції важливе для всіх метрополітенів. Разом із тим є спеціальні технологічні процеси, що дозволяють експлуатувати ці ділянки у звичайному режимі роботи.
Підсумовуючи брифінг, фахівці наголошують, що ситуація, що склалася на ділянці «Деміївська» – «Либідська», нестандартна та потребує оперативних рішень, які вже ухвалили. Київський метрополітен разом із міською владою докладають максимум зусиль, аби якомога швидше провести відновлювальні роботи та поновити звичний рух столичної підземки. Водночас важливо провести всі роботи максимально якісно та з дотриманням усіх технологічних процесів, аби уникнути в майбутньому подібних ситуацій.
Читайте також: Бучанець Олександр Ковальчук отримав три нагороди за віддану службу у ЗСУ
Фото: КП «Київський метрополітен».
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.
Поділитися новиною: