Ексклюзив
Дмитро Негреша призначила, Бородянка

7 Гру, 19:15

351

«Сам ти нічого не зробиш, а з командою – можна зробити багато всього»: інтервʼю нового заступника селищного голови Бородянки

Сьогодні депутати Бородянської селищної ради обрали першим заступником селищного голови Дмитра Негрешу.

Новопризначений посадовець з вересня 2016 року керував справами виконавчого комітету Ірпінської міськради. На цій посаді Дмитро Негреша координував співпрацю з міжнародними партнерами Ірпінської громади та успішно залучав фінансування для відбудови постраждалої інфраструктури. Серед успішних кейсів – переговори про побратимство Ірпеня з містами Маямі та Сірак’юс (США), Алборая та Герніка (Іспанія). Представляв руйнування Ірпеня у Вашингтоні, Брюсселі, Парижі, Варшаві з метою пошуку фінансування на відновлення громади.

24 лютого 2022 року Дмитро Негреша разом з керівництвом міста став учасником Територіальної оборони Ірпеня і щодня боронив рідне місто.

У 2020 році обраний депутатом Бучанської районної ради VІII скликання від політичної партії «Нові Обличчя».

Дмитро Негреша – кандидат юридичних наук. Випускник Державного податкового університету.

Журналісти Київщини 24/7 вирішили дізнатися плани на подальшу роботу на новій посаді першого заступника Бородянського селищного голови Дмитра Негреша.

— Пане Дмитре, чи очікували, що за Вас проголосують депутати? І за які напрямки роботи будете відповідати, як перший заступник Бородянського селищного голови?  

— Я був готовий до будь-якого результату голосування. Поки що це формальна історія, тому що після голосування депутатів має бути перевірка, призначення, а вже далі, коли я офіційно приступлю до роботи, голова Бородянської селищної ради розподілить обов’язки.

— А які Ваші особисті плани та цілі щодо Бородянки?

— Моя головна мета – допомогти із розвитком Бородянки. Щоб це було селище-місто. Щоб громаді Бородянки було комфортно тут жити, щоб люди, які виїхали – повернулися.

— Наскільки сильно зруйнована Бородянка? Що треба робити у селищі першочергово?

— Бородянку дуже зруйнували російські загарбники. Наразі тут повністю або частково зруйновано 2 234 об’єкта. Це приватні будинки, багатоквартирні будинки, лікарні, заклади освіти та культури. Завдяки державі Бородянка увійшла в програму відновлення уряду. Є напрямки, з якими працюють, але попри це роботи все одно дуже багато.

— Яким чином ще можна знайти кошти на відновлення та розвиток селища?

— Це наповнення бюджету. Підприємці мають працювати в місті та бути зареєстрованими тут, так само і їхні працівники. Тоді податки будуть надходити у бюджет, а це дозволить інвестувати ці гроші у розвиток та відбудову.

— Наскільки дієвою є практика із залученням міжнародних партнерів для відновлення?

— В Ірпені ми активно залучали міжнародних партнерів до відбудови міста. І не як фінансову допомогу, а саме як допомогу у відновленні якогось конкретного зруйнованого об’єкта. Тому у Бородянці я так само буду просити міжнародних партнерів долучатися до порятунку міста, до відновлення громад і конкретних об’єктів. Мої пріоритети – селище. Громада має пишатися тим місцем, де вона живе. І ми маємо докласти всі зусилля, щоб відновити все те, що зруйнували.

— На Вашу думку, як швидко це можна зробити? Чи можливо ставити якісь терміни?

— Я завжди працюю на вчора. І головне, на мою думку, це не посада, на яку тебе обрали, а команда, з якою ти готовий працювати на результат. Це залежить не тільки від мене, а від людей, які готові долучитися до ініціативи, з ідеями, пропозиціями, напрямками роботи. Адже у всіх має бути спільна мета. І коли всі разом будуть працювати на результат – будуть зміни. Адже сам ти нічого не зробиш. А з командою – можна зробити багато всього. Я вірю, що в нас все вийде.

Додамо, що Бородянка ще незадовго до повномасштабного вторгнення росії опинилося у місцевій міжусобній війні за владу. Голову усунули депутати, керував секретар. Потім суди спочатку повернули голову БСР, потім знову усунули. 13 листопада 2023 року у Бородянці вибрали нового очільника, ним стала Ірина Захарченко. Нині вона виконує обов’язки як секретар селищної ради, так і як виконуючої обов’язки селищного голови. Почався процес налаштування роботи та побудови нової місцевої владної вертикалі. Головне, щоб понівечену окупантами Бородняку відбудовували.

Читайте також: «Слуги народу» потрапили у черговий скандал (ВІДЕО)

Фото: Дмитро Негреша

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.