15 Гру, 14:26

288

Швидші аварійні роботи: Київ отримав техніку для котельних та станцій теплопостачання

За програмою міжнародної технічної допомоги USAID Проект енергетичної безпеки надав КП «Київтеплоенерго» на безоплатній основі 4 екскаватори та понад 130 генераторів. Про це повідомляє міський голова Києва Віталій Кличко.

«Нові екскаватори-навантажувачі JCB допоможуть аварійникам оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання киянам. Сучасні екскаватори вже доставлені в столицю та найближчим часом будуть задіяні в роботі. Наразі в усіх районах міста працюють 38 аварійних бригад «Київтеплоенерго». Щоденно вони усувають 30-40 пошкоджень на тепломережах. Нова сучасна спецтехніка дозволить оперативно та точно проводити розриття ґрунту, а значить – пришвидшить виконання аварійних робіт. Ми прагнемо організувати безперебійну роботу теплової інфраструктури, щоб лікувальні заклади, соціальна сфера та житлові будинки були з теплом. Тому перш за все, забезпечили генераторами ті котельні, де існують труднощі із резервним електроспоживанням для обладнання. Це скоротить терміни відсутності тепла у домівках киян під час відключення електрики. Київ вдячний Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та USAID Проєкту енергетичної безпеки за розуміння потреб енергетичної галузі, якісний супровід наданої технічної допомоги на усіх етапах – від заявки на надання технічної допомоги до її безпосереднього отримання», – ідеться в повідомленні.

Дизельні генератори, надані USAID, передали на котельні, теплоелектроцентралі, станції теплопостачання, а також – для потреб диспетчеризації та зв’язку. Це ті об’єкти, які важливо забезпечити незалежними джерелами живлення. За допомогою генераторів вдасться зменшити перерви у постачанні тепла киянам у випадку аварій та налагодити зв’язок між підрозділами «Київтеплоенерго» у разі тривалої відсутності електропостачання.

Також за сприяння USAID Проєкт енергетичної безпеки у Києві цього року замінили 11 км тепломереж, пошкоджених внаслідок ракетних обстрілів. Для цього Уряд США передав труби та обладнання вартістю 1,3 млн доларів. Це дозволило відновити централізоване теплопостачання для понад 20 000 мешканців Києва. Програма відновлення тепломереж реалізована на 6 ділянках у Подільському, Шевченківському, Оболонському та Святошинському районах, де інфраструктура міста зазнала найбільших руйнувань.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.