
1 Кві, 07:14
352
У Києві переселенці з Луганщини відкрили Центр життєстійкості
У Києві переселенці з Луганщини відкрили Центр життєстійкості. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.
Зазначається, що у Дарницькому районі столиці розпочав роботу Центр життєстійкості, який створила релокована Нижньодуванська громада з Луганської області. Простір створено на базі благодійного фонду «Карітас Київ».
Відомо, що у Центрі життєстійкості надаватимуть безплатну допомогу, послуги й консультації для понад 4 тисяч громадян, які вимушено покинули власні домівки.
«Під час війни підтримка людей має бути не просто декларацією, а дією. Ми бачимо, як громади об’єднуються навколо спільної мети — зберегти внутрішню силу та згуртованість. Центри життєстійкості — це не про стіни, це про серце громади. Ми вдячні партнерам та кожному, хто робить такі місця можливими, особливо для тих, хто втратив дім, але не втратив себе», — зазначила Міністерка соцполітики Оксана Жолнович.
Нижньодуванська громада стала першою релокованою громадою Луганської області, яка власним коштом облаштувала простір для індивідуальної та групової роботи, а також дитячі кімнати та зони для первинного консультування.
«Коли ми дізналися про створення Центрів життєстійкості, зрозуміли, що хочемо бути частиною цієї справи. Для нас символ цього проєкту — «взаємодія». Бо саме вона лежить в основі змін. Ми раді бути надійною опорою для українців і українок у цьому процесі», — зауважив Отець Роман Сиротич, очільник Благодійного фонду «Карітас Київ».
Простір функціонує за адресою місто Київ, вулиця Здолбунівська, 3-А.
Реалізація проєкту стала можливою за підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Першої леді Оленою Зеленською.
Читайте також: Поліція Києва передала до Національного музею історії України рідкісні артефакти IV-V століття, вилучені з «чорного» ринку
Фото: Міністерство соціальної політики України
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.
Поділитися новиною: