У Києві презентували освітню платформу для допомоги школярам «ПОВІР»

2 Тра, 13:24

136

У Києві презентували освітню платформу для допомоги школярам «ПОВІР»

У Києві презентували платформу для допомоги школярам у подоланні освітніх прогалин та втрат «ПОВІР». Пілотний проєкт триватиме до кінця 2024 року, до нього долучаться 2 тисячі учнів та учениць. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За його словами через ковід та повномасштабну війну Україна зазнає освітніх втрат. Велика кількість дітей перейшла на онлайн чи змішане навчання. Це відображається на динаміці й досягненнях наших учнів та учениць у різних сферах. Українські учні відстають від однолітків з інших країн на від 1,5 до 2,5 років навчання. Про це свідчать дані останнього дослідження PISA.

«Громадська організація EdCamp Ukraine презентувала вибрані результати України в дослідженні соціально-емоційних навичок (ДоСЕН) про те, наскільки розвинені софт-скіли в українських учениць і учнів. Це про комунікабельність, стресостійкість, допитливість, емоційний інтелект. Без розвитку цих навичок неможливо реалізуватися в майбутньому, створювати власні проєкти чи запускати бізнеси», — розповів Федоров.

Він також зазначив, що подолання освітніх втрат, розвиток софт- і хард-скілів — це той виклик, який треба долати вже зараз. Не чекаючи закінчення війни. Саме тому команда EdCamp Ukraine спільно з профільними державними інституціями презентувала національну платформу ПОВІР. Це готовий зручний інструмент для покращення знань з української, англійської, математики, а також розвитку софт-скілів. Скоро тут почнуть навчатися вже 2 тисячі учнів. Далі — масштабування проєкту.

«Також наша ціль на найближчий рік — забезпечити максимальній кількості дітей можливість безпечно навчатися в очному форматі. Ключова умова для повернення — укриття. Уряд уже розподіляє кошти державної субвенції та скоро розпочнеться ремонт і побудова укриттів. », — додав Федоров.

Цього року планують запустити освітній застосунок Мрія, який повністю змінить підхід до навчання, допоможе будувати індивідуальні освітні траєкторії й досягати успіху.

«Разом з МОН продовжуємо впроваджувати зміни в освіті, ініційовані Президентом Володимиром Зеленським — від садочків до університетів. Дякую освітянам, громадськості, які разом з нами трансформують освіту, створюють класні ініціативи та роблять все для того, щоб виховувати майбутнє покоління», — сказав Михайло Федоров.

Читайте також: На Київщині рекомендовано обмежити масові релігійні заходи та дотримуватись комендантської години

Фото: Михайло Федоров

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.