Ексклюзив
Шаховий турнір

29 Жов, 13:09

374

В ДПУ відбулося 2 шахових турніри, присвячених пам’яті тренера з шахів Ірпінської ДЮСШ Анатолія Нечитайла

28 жовтня на базі Державного податкового університету відбулося 2 шахових турніри, присвячених пам’яті тренера з шахів Ірпінської ДЮСШ Анатолія Нечитайла. Про це «Київщині 24/7» розповів координатор заходу від Державного податкового університету Юрій Мискін.

На початку турніру вшанували пам’ять тренера з шахів Ірпінської ДЮСШ Анатолія Нечитайла хвилиною мовчання. Також, ведучий заходу розповів усю автобіографію тренера, показавши його фото. На змаганнях були присутні син та дружина Анатолія Нечитайла, яка отримала медаль від організаторів заходу.

У шаховому турнірі за швейцарською системою у 7 турів змагалися понад 50 учнів зі шкіл Київської області. В одному з них брали участь діти до 13 років, в другому з 13 до 16 років. Організатором заходу є «Молодіжний парламент Ірпеня».

«Молодіжний парламент Ірпеня» – це платформа для молоді, де їхні висловлювання та ідеї набувають можливості бути почутими, сприяючи при цьому важливому внеску у процес розвитку громади та країни в цілому. Відкритий шаховий турнір серед школярів – це не лише арена для змагань, але і майданчик для росту молодого покоління, набуття досвіду та покращення інтелектуальних здібностей. Шахи завжди будуть символом інтелекту та спортивного духу Ірпеня», – зазначила Олександра Ільніцька, голова «Молодіжного парламенту Ірпеня».

У віковій категорії до 13 років, за результатами запеклих, але чесних змагань цього разу перемогу виборола Сінельніченко Анна, набравши 6 очок. Друге місце посів Вітер Констянтин – 6 очок. Третє місце виборов Яценко Матвій – 5 ½ очок. А четверте місце посіла Куц Катерина – 5 очок. У віковій категорії з 13 до 16 років перемогу виборов Яремчук Тарас, набравши 6 очок. Друге місце посів Черкас Віталій – 5 очок. А третє місце виборов Маслов Вадим – 5 очок. Четверте місце посів Однорог Сергій – 4 ½ очок.

«Під час змагання була тривога і ми були змушені спускатись в укриття, де просиділи одну годину, після чого було прийняте рішення продовжити змагання в бомбосховищі. Було достатньо не просто, однак емоції я отримав позитивні, бо вдалось організувати досить серйозний захід», – розповідає Юрій Мискін.

Крім того, Юрій Мискін переконаний, що шахи – це такий вид спорту у якому активно приймають участь і найменші діти та найстарші пенсіонери.

«Пенсіонери, які сидять в парку Шевченка грають в шахи не для того, щоб отримати розряд, чи стати чемпіонами, вони грають, щоб отримати задоволення. Молоді ж шахи допомагають розвиватись, бо шахи це як дисципліна в школі, вони розвивають логіку, абстрактне та логічне мислення, мислення на крок в перед, прорахунок дій суперника», – розповідає Юрій Мискін.

Читайте також: Пам’яті загиблого воїна АТО Дмитра Янченка – у Броварах провели благодійний футбольний турнір

Фото: Юрій Мискін.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.