В Україні видано 47 тисяч направлень на підтримку тимчасово безробітних українців та ВПО у рамках проекту «Армія відновлення»

6 Тра, 18:27

66

В Україні видано 47 тисяч направлень на підтримку тимчасово безробітних українців та ВПО у рамках проєкту «Армія відновлення»

З початку цього року в рамках проєкту «Армія відновлення» було видано 47 тисяч направлень для тимчасово безробітних українців та ВПО. На оплату їхньої праці було спрямовано 427 млн грн. Про це повідомили в Державній службі зайнятості.

Учасники програми залучені до широкого спектра робіт, зокрема допомоги постраждалим від бойових дій, відновлення критично важливої інфраструктури та зведення оборонних споруд для Збройних Сил України. Кожен регіон України реалізує свої завдання відповідно до плану, узгодженого з місцевими військовими адміністраціями.

«Це не просто тимчасова робота — це можливість здобути нові навички, знання та досвід у різних сферах діяльності, що допоможе в подальшому як зараз, так і в майбутньому. Учасникам програми пропонується не лише робота, але й шанс вдосконалити свої професійні вміння», — йдеться в повідомленні.

Оплата праці учасників програми може досягати 1,5 мінімальних заробітних плат, що еквівалентно 12 тисячам гривень за повний місяць роботи. Найпоширеніші напрямки робіт включають:

  • Забезпечення життєдіяльності постраждалих громадян та ВПО, надання допомоги маломобільним групам;
  • Розвантаження, фасування та доставка гуманітарної допомоги;
  • Надання соціальних послуг у місцях зосередження ВПО та постраждалих громадян;
  • Допоміжні роботи для потреб ЗСУ;
  • Розбір завалів, відновлення житлових будинків, розчищення доріг і залізничних колій;
  • Облаштування блокпостів і фортифікацій;
  • Будівництво захисних споруд та укріплення дамб.

Зараз програма активно реалізується в 19 регіонах України. Топ-3 найактивніших регіонів — Харківська (38 тис. направлень), Донецька (30 тис. направлень) та Київська (29 тис. направлень) області.

Проєкт «Армія відновлення» активно сприяє відновленню житлового фонду та інфраструктури. Це охоплює: відновлення зруйнованих міст та соціальних установ, що дає можливість місцевим жителям активно долучатися до відбудови.

«Ця програма не тільки сприяє відновленню важливих об’єктів для нормального функціонування суспільства, але й допомагає безробітним та внутрішньо переміщеним особам адаптуватися в нових умовах, отримуючи важливий досвід, що стане в нагоді в майбутньому», — зазначили в Державній службі зайнятості.

Читайте також: У Борисполі підліток тікав на авто від патрульних і влетів у паркан

Фото: з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.